margi

Kullanım örnekleri

margi
freak
icon arrow

freak

Phonetic: "/fɹiːk/"

Part Of Speech: noun


Definition: A sudden change of mind


Definition: Someone or something that is markedly unusual or unpredictable.

Example: a freak genius


Definition: A hippie.


Definition: A drug addict.


Definition: (of a person) A nonconformist, especially in appearance, social behavior, sexual orientation, gender identity, and/or business practices; an oddball, especially in physiology (i.e., "circus freak"); unique, sometimes in a displeasing way.


Definition: A person whose physique has grown far beyond the normal limits of muscular development; often a bodybuilder weighing more than 120 kilos (260 pounds).


Definition: An enthusiast, or person who has an obsession with, or extreme knowledge of, something.

Example: Bob's a real video-game freak. He owns every games console of the last ten years.


Definition: (sometimes affectionate) A very sexually perverse individual.

Example: She's a freak in the sack!


Definition: A streak of colour; variegation.

icon arrow

freak

Phonetic: "/fɹiːk/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make greatly distressed and/or a discomposed appearance


Definition: To be placed or place someone under the influence of a psychedelic drug


Definition: To streak; to variegate


Definition: To experience reality withdrawal, or hallucinations (nightmarish), to behave irrational or unconventional due to drug use.


Definition: To react extremely or irrationally, usually under distress or discomposure

icon arrow

freak

Phonetic: "/fɹiːk/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Strange, weird, unexpected

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.