oto galerisi

Kullanım örnekleri

oto galerisi
automobile showroom
icon arrow

automobile

Phonetic: "/ˈɔː.tə.məˌbiːl/"

Part Of Speech: noun


Definition: A type of vehicle designed to move on the ground under its own stored power and intended to carry a driver, a small number of additional passengers, and a very limited amount of other load. A car or motorcar.

icon arrow

automobile

Phonetic: "/ˈɔː.tə.məˌbiːl/"

Part Of Speech: verb


Definition: To travel by automobile.

icon arrow

automobile

Phonetic: "/ˈɔː.tə.məˌbiːl/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Self-moving; self-propelled.

icon arrow

showroom

Phonetic: "/ˈʃoʊˌɹum/"

Part Of Speech: noun


Definition: A room in a business set aside for the display of the company's products.


Definition: A room or apartment where a show is exhibited.

icon arrow

showroom

Phonetic: "/ˈʃoʊˌɹum/"

Part Of Speech: verb


Definition: To inspect merchandise in a physical store, then purchase the identical product from an online merchant; to use a physical store as a showroom for an online merchant.

Example: This new phone looks good, but I want to go to the mall and showroom it before buying.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!