panoramik röntgen

Kullanım örnekleri

panoramik röntgen
panoramic x-ray
icon arrow

panoramic

Part Of Speech: noun


Definition: A panoramic image.

icon arrow

panoramic

Part Of Speech: adjective


Definition: With a wide view

icon arrow

x-ray

Part Of Speech: noun


Definition: Short wavelength electromagnetic radiation usually produced by bombarding a metal target in a vacuum. Used to create images of the internal structure of objects; this is possible because X-rays pass through most objects and can expose photographic film.

Example: X-rays are light with a wavelength between 0.1 and 10 nm.


Definition: A radiograph: a photograph made with X-rays.

Example: "The doctor ordered some X-rays of my injured wrist."


Definition: An X-ray machine.


Definition: The letter X in the ICAO spelling alphabet.

icon arrow

x-ray

Part Of Speech: verb


Definition: To take a radiograph of; to obtain an image of using X-ray radiation, especially for the purpose of medical diagnostic evaluation.

Example: Of course there was nothing wrong with my left wrist. They X-rayed the wrong arm!

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!