ankraj demiri

Kullanım örnekleri

ankraj demiri
cramp
icon arrow

cramp

Phonetic: "/kɹæmp/"

Part Of Speech: noun


Definition: A painful contraction of a muscle which cannot be controlled.


Definition: That which confines or contracts; a restraint; a shackle; a hindrance.


Definition: A clamp for carpentry or masonry.


Definition: A piece of wood having a curve corresponding to that of the upper part of the instep, on which the upper leather of a boot is stretched to give it the requisite shape.

icon arrow

cramp

Phonetic: "/kɹæmp/"

Part Of Speech: verb


Definition: (of a muscle) To contract painfully and uncontrollably.


Definition: To affect with cramps or spasms.


Definition: To prohibit movement or expression of.

Example: You're cramping my style.


Definition: To restrain to a specific physical position, as if with a cramp.

Example: You're going to need to cramp the wheels on this hill.


Definition: To fasten or hold with, or as if with, a cramp iron.


Definition: (by extension) To bind together; to unite.


Definition: To form on a cramp.

Example: to cramp boot legs

icon arrow

cramp

Phonetic: "/kɹæmp/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Cramped; narrow

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!