alkollü mendil

Kullanım örnekleri

alkollü mendil
alcohol swab
icon arrow

alcohol

Phonetic: "/ˈæl.kə.hɒl/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any of a class of organic compounds (such as ethanol) containing a hydroxyl functional group (-OH).


Definition: Ethanol.


Definition: Beverages containing ethanol, collectively.


Definition: Any very fine powder.

icon arrow

swab

Phonetic: "/swɒb/"

Part Of Speech: noun


Definition: A small piece of soft, absorbent material, such as gauze, used to clean wounds, apply medicine, or take samples of body fluids. Often attached to a stick or wire to aid access.


Definition: A sample taken with a swab (piece of absorbent material).


Definition: A piece of material used for cleaning or sampling other items like musical instruments or guns.


Definition: A mop, especially on a ship.


Definition: A sailor; a swabby.


Definition: A naval officer's epaulet.

icon arrow

swab

Phonetic: "/swɒb/"

Part Of Speech: verb


Definition: To use a swab on something, or clean something with a swab.

Example: swab the deck of a ship

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!